Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w akcji Szlachetna Paczka. W tym roku pomagaliśmy rodzinie oznaczonej  kodem MAZ-968-528227 – samotnej pani Bożenie. Uczniowie chętnie  włączyli się do działania przynosząc chemię gospodarczą, artykuły spożywcze i inne z listy  potrzeb rodziny.

Niektóre klasy wsparły Paczkę zbiórką finansową, do której dołączyli się również pracownicy szkoły. Na ten cel zostały także przeznaczone środki ze sprzedaży biletów i lemoniady na dyskotece andrzejkowej oraz ze sprzedaży makulatury.      W dniach 8-9  grudnia  odbył się XVIII finał Szlachetnej Paczki. Kiedy  wolontariusze dotarli ze wszystkimi podarunkami do pani Bożeny  jej radość  nie miała końca. Była tak wzruszona, że ciężko jej było opanować płynące łzy. Ciągle powtarzała, że przytrafiło jej się niewyobrażalne szczęście.  Dzięki temu, że dostała tyle produktów żywnościowych i środków czystości będzie mogła zaoszczędzić pieniądze na inne potrzeby. A kuchenka mikrofalowa będzie dla niej ogromnym wsparciem w codziennym życiu. Jesteśmy pewni, że pomoc, którą otrzymała, będzie wykorzystana jak najlepiej.

Dla wszystkich Darczyńców pani Bożena przesyła serdeczne  życzenia świąteczne i noworoczne.